Szakképző iskola

3 éves szakmáink: Festő-mázoló-tapétázó; Kőműves; Szárazépítő; Épület- és szerkezetlakatos; Gépi és CNC forgácsoló; Hegesztő; Pincér - vendégtéri szakember; Szakács; Panziós-fogadós

„Az általános iskola 8. osztálya után lehet jelentkezni a fenti képzésekre.  A tanulók közvetlen célja: három év alatt egy piacképes szakképesítés megszerzése. A szakmai gyakorlati képzés ingyenes, a legtöbb szakmában az iskola az első tanévben saját tanműhelyében mindenki számára biztosítja a gyakorlati munkahelyet, speciális szakmák esetén egyéni munkahelyekkel is kötünk képzési együttműködési megállapodásokat. A duális képzés keretében a második és harmadik tanévben csak külső, vállalati munkahelyeken, munkaszerződéssel végezhető a szakmai gyakorlat. A szakképző iskolai oktatásban résztvevők az Iparkamara által szervezett ágazati alapvizsgát kötelesek tenni az első tanév végén. Az ágazati alapvizsga megléte feltétele a továbbhaladásnak. A képzéseket megfelelő számú jelentkezés esetén tudjuk elindítani.” (Fedor Mátyás, műszaki igazgatóhelyettes)