Pályaválasztási nap 2023

2023. november 13-án, hétfőn 8 órától pályaválasztási napot tartunk iskolánk tornatermében.

A pályaválasztási napra szeretettel várjuk a tanulókat és szüleiket egyaránt!

Ezen a napon megismerkedhetnek a szakképzési kínálatunkkal, megismerhetik tantárgyainkat, tanárainkat.

Rendezvényünk célja, hogy a pályaválasztás előtt álló diákok bepillantást nyerjenek az egyes ágazatokhoz tartozó szakmákba és hogy világos legyen a jelentkezők számára, milyen készségek-képességek birtokában érdemes jelentkezni a képzésekre.

A pályaválasztási nap alkalmával az érdeklődő diákok és szülők megismerkedhetnek iskolánk képzési palettája mellett a tanműhelyeinkkel, a hitéleti programokkal, a külföldi tanulmányi utakkal, a kollégiumi ellátással, az iskolai kadét programmal és a számos ösztöndíj lehetőséggel.